Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » REGISTRACE - info

Přidejte se!

publikováno 13.01.2009 (aktualizováno 03.06.2010)

• pracujete pro Základní, Střední nebo Vysokou školu, používáte ve výuce lyžování lyže snowblade?
  • vlastníte Lyžařskou školu, používáte ve výuce lyže snowblade?
  • jste členem lyžařského oddílu, klubu nebo lyžařského kroužku, používáte lyže snowblade?
  • ... nebo jenom používáte tyhle lyže k rekreaci a k zábavě

Zaregistrujte se a staňte se členem sdružení, které má za úkol pomoci všem, kteří jdou v lyžování novým směrem! Tento portál má za cíl soustřeďovat všechny novinky, výukové postupy, poznatky a zkušenosti s tímto vybavením, které je nesmyslně  odkládáno do kouta  a jeho výroba je omezována i mnoha výrobci, protože v praxi začaly převládat nad prodejem a využíváním klasických a drahých - dlouhých lyží. Pomůžete všem, pomůžete i sami sobě!

Na požádání získáte i administrátorská práva, můžete zveřejňovat články se svými zkušenostmi a předávat je dále.

Dejte o sobě vědět a nabídněte své služby školním dětem a mládeži - my Vás podpoříme, poradíme, pomůžeme v praxi i finančně (dle možností).

Pomozte soustředit všechen dostupný materiál, vědomosti a brožury které pomohou všem při vývoji nových, rychlých a spolehlivých výukových postupů v lyžování!

Vkládejte své články, diskutujte, doporučte, nabídněte - nové téma, nové možnosti.Tento portál je pro každého!

Neváhejte a registrujte se - stát se plnohodnotným členem sdružení je pak pouze na Vašem rozhodnutí!

PIŠTE, PIŠTE, PIŠTE - i když nejste ze škol, i Váš názor a zkušenost pomůže......

Přihláškou a registrací v tomto sdružení souhlasí člen se shromažďováním a zpracováním osobních údajů obsažených na této přihlášce pro účely související s činností a aktivitou sdružení (např. evidenci členských příspěvků, komunikaci se členy, evidenci historie členství apod.). Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Subjekty údajů mají právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, jakož i další práva vyplývající z § 21 zákona č. 101/2000 Sb.