Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » ČLÁNKY - téma snowblade/skiboard

PARTNER V USA !!

publikováno 10.05.2009

Při brouzdání po internetu jsme narazili na stránky, které nám doslova vyrazily dech - pod následujícím odkazem najdete samostatný poradní portál pod názvem SKIBOARDS UNIVERSITY - USA, stát Colorado.

Podobnost s naší SNOWBLADE ACADEMY je tak neuvěřitelná (poradenství, nadšení, propagace, pomoc při výuce), že jsme neodolali a zasíláme kontaktní informace administrátorům těchto stránek.

Pokud máte zájem o samostatné prostudování rad, informací a mnoha zkušeností při používání těchto krátkých lyží z dalšího renomovaného zdroje (99% informací se naprosto shoduje s našimi zkušenostmi, v USA je všeobecný název pro krátké lyže vžitý Skiboard, nebo Snowblade a rozlišují se pouze technické parametry) máte možnost využít následujících odkazů. Pro toho, kdo neovládá angličtinu nabízíme přímé napojení stránek na překladač Google, kde jsou texty sice překladem dosti zktreslené, ale pořád ještě dostačující k pochopení hlavního obsahu.

No a pro toho, kdo by stále chtěl diskutovat o tom, zda se na krátkých používají hole a nebo zda je na skiboardu používání holí nesmysl, následuje i odkaz na videosekvenci z využití skiboardů v klasickém lyžování ze stejného zdroje.


Hlavní stránka SKIBOARD UNIVERSITY:

http://www.skiboards.com/university.html

překlad stránky:

http://www.skiboards.com/university.html - cz

..... po prvním načtení překladu zůstaňte na stránkách a každá další stránka se Vám po odkliknutí automaticky přeloží do češtiny....

Pro překlad dalších stránek do češtiny využijte následující postup:

1. zkopírujte si adresu stránky, kterou chcete přeložit

2. otevřete si tento odkaz

3. vložte  adresu překládané stránky do příslušného políčka a zadejte přeložit....


Video - hůlky ve skiboardingu: (trpělivost, video se natahuje velice pomalu). Doporučujeme otevřít stránku s videem, spustit, a klidně strávit dalších čtvrt hodiny brouzdáním po internetu. Video se zatím natáhne do počítače a poté jej bez problému spustíte celé .....

video - zdroj - http://www.skiboards.com/

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

ČERNOCH č.6
Opět přímo hrozivá a nebezpečná reklama na stránkách distributora lyží RAX - (pozn. - z důvodu zneužívání originální značky RAX je nyní distributor přejmenoval na STAKI) - "Doporučujeme pro školní lyžařské kurzy" - už hrozí prokurátorem !!!

Kalendář akcí

« 04 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz