Úvod » AKTUÁLNĚ z našich akcí

Prezentace DVD - INTERSKI ČR - Pec pod Sněžkou

publikováno 12.04.2010 (aktualizováno 06.11.2010)

Ve dnech 10. - 11.4.2010 jsme prezentovali ve spolupráci se  Svazem lyžařských škol připravený alternativní motivačně - výukový film zástupcům zúčastněných svazů a organizací na praktickém semináři INTERSKI ČR v Peci pod Sněžkou.

Na základě zájmu zúčastněných svazů a organizací dále jednáme o možnostech distribuce, spolupráce a financování projektu.

Při diskuzích zaznělo hodnocení materiálu jako jeden z nejlepších a zajímavých metodických materiálů ve výuce lyžování se speciálním zaměřením, další diskuze se vedou směrem k praktickým výsledkům při aplikaci této výukové metody.

Jaký další ohlas vzbudil námi předložený materiál se ukáže až v průběhu času - každopádně nabízí zajímavou alternativu při výuce dětí a mládeže a určitě se jedná o silný motivační nástroj, který by mohl především ve školství pomoci při práci s dětmi a mládeží.

Jednáme o možnostech financování a způsobu distribuce tohoto materiálu, což je zatím zajišťováno z darů soukromých subjektů. Předběžně máme přislíbenou další spolupráci se Svazem lyžařských škol, Svazem lyžařů ČR a s Asociací profesionálních lyžařů APUL - o dalších možnostech a spolupráci se bude jednat po volbách do zastupitelstvech jednotlivých organizací v průběhu tohoto roku. Předpokládáme uskutečnění praktického semináře pro metodické oddělení SLČR v další zimní sezoně .....

.........................

Přivítáme jakoukoliv spolupráci, pomoc při financování a zavádění modelu do praxe - nabízíme praktickou možnost se seznámit s touto metodou výuky kdykoliv v průběhu dalších sezon, DVD distribujeme ZDARMA na školní zařízení - objednávka.

Info - V.Vopalecký - předseda SAC

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

ČERNOCH č.6
Opět přímo hrozivá a nebezpečná reklama na stránkách distributora lyží RAX - (pozn. - z důvodu zneužívání originální značky RAX je nyní distributor přejmenoval na STAKI) - "Doporučujeme pro školní lyžařské kurzy" - už hrozí prokurátorem !!!

Kalendář akcí

« 03 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery