Úvod » ŠKOLNÍ LYŽOVÁNÍ » Peníze pro školy

Kde vzít na vybavení do škol?

publikováno 24.06.2010 (aktualizováno 09.09.2010)

Využijte aktuální nabídky financování i Vaší školy z fondů EU !

STAHUJ  podklady - právě spuštěno !!!

Každá základní škola v České republice jistě pocítila díky rozpočtovým schodkům nedostatek financí a to nejenom na vybavení pro výuku, ale i na provozní výdaje včetně mezd.

Většina škol je odkázána a pouze na financování z rozpočtu a ten v současné době a ani v nejbližší  budoucnosti nebude oplývat přebytky.

Zkuste se tedy zapojit do nového projektu vypsaného MŠTV - Oblast podpory 1.4 Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách (OP VK). Tyto prostředky ve výší cca 4,5 miliardy Kč jsou poskytnuty z evropských fondů určených pro podporu vzdělávání.

V rámci tohoto projektu je možno čerpat finanční prostředky z fondů Evropské unie určené pro inovativní a individuální zlepšení výuky na základních školách. Každá mimopražská základní škola může v tomto projektu získat částku minimálně 300.000,- Kč navýšenou o 4.300,- Kč za každého žáka. Použijte tedy tyto nabízené finanční prostředky.

Samozřejmě jsou tyto prostředky určeny primárně pro zkvalitnění výuky, nákupy moderních technologií, ale je možno je využít i na mzdy Vašich pedagogických pracovníků.

Tento projekt je zaměřen zejména na individualizaci výuky pro zvýšení úrovně výuky, na další vzdělávání pedagogických pracovníků a na zlepšení technického vybavení základních škol.

Na základě výzvy Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy je možno čerpat tyto finanční prostředky na základě jednotlivých vypsaných okruhů, tzv. šablon.  V zásadě se jedná o tyto základní šablony :

    * čtenářská a informační gramotnost
    * cizí jazyky
    * využívání ICT
    * matematika
    * přírodní vědy
    * finanční gramotnost
    * inkluzivní vzdělávání

Podrobné znění šablon najdete na stránkách Ministerstva školství.

Každá škola může podat pouze 1 projekt, ovšem ten může obsahovat několik šablon. Jednotlivé šablony se ale v projektu mohou opakovat vícekrát. Z  tohoto důvodu je nutno rozsah projektu řádně zvážit, jelikož později jej již nelze upravovat nebo rozšiřovat.--------------------------------------------------------------------------------


Využijte této nabídky a vybavte i Vaši školu vším, co pomůže Vašim žákům při výuce a vašim učitelům pro zkvalitnění jejich přípravy pro jejich nelehkou práci!
 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

ČERNOCH č.6
Opět přímo hrozivá a nebezpečná reklama na stránkách distributora lyží RAX - (pozn. - z důvodu zneužívání originální značky RAX je nyní distributor přejmenoval na STAKI) - "Doporučujeme pro školní lyžařské kurzy" - už hrozí prokurátorem !!!

Kalendář akcí

« 03 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz